w

POSZUKIWANY ZA ROZBÓJ W RĘKACH OSTROWIECKICH KRYMINALNYCH

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 27-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwości ostrowczanin trafił już do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata za dokonany rozbój.

Do policjantów z ostrowieckiej komendy niemal każdego dnia wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnianie miejsc pobytu tych osób oraz ich zatrzymanie.

Wczoraj ostrowieccy kryminalni ustalili, gdzie może przebywać 27-letni ostrowczanin. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili stróże prawa, sąd skazał go na 2 lata pozbawienia wolności za dokonany rozbój. Mężczyzna myślał, że nie stawiając się w wyznaczonym terminie w areszcie uniknie kary. Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej obserwacji policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 27-latek odbędzie teraz zasłużoną karę.

Zgodnie z dyspozycją wymiaru sprawiedliwościowi ostrowczanin został już doprowadzony do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski


OSZUSTWO NA „WIZYTÓWKĘ”

SZYBKIE ODNALEZIENIE ZAGINIONEJ SENIORKI. LEŻAŁA W WYSOKIEJ TRAWIE!