w

116 DNI POZBAWIENIA WOLNOŚCI, ZA JAZDĘ W STANIE NIETRZEŹWOŚCI ORAZ KOLIZJĘ!

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani na podstawie nakazów wydanych przez ostrowiecki sąd. Jako pierwszy w ręce policjantów z ostrowieckiej patrolówki wpadł 32-latek, który ma do odbycia karę łącznie 116 dni. Kolejno do grona zatrzymanych dołączył 48-letni ostrowczanin. Mężczyzna chciał uniknąć kary 4 miesięcy pozbawienia wolności, za jazdę na „podwójnym gazie”, pomimo sądowego zakazu.

W miniony piątek funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie naszego miasta 32-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostrowczanin w więziennej celi ma do odbycia łącznie karę 116 dni pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.

Kolejno do grona zatrzymanych dołączył poszukiwany 48-letni ostrowczanin. Jak ustalili stróże prawa, mężczyzna na podstawie nakazu wydanego przez miejscowy sąd najbliższe 4 miesięcy spędzi w areszcie za jazdę na „podwójnym gazie” i złamanie zakazu kierowania pojazdami.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

NIEUDANA UCIECZKA MOTOCYKLEM, MAJĄĆ PONAD 2,5 PROMILA

JAZDA ROWERAMI I Z PROMILAMI. MANDATY PO 2500 ZŁ.