w

NIE MIAŁ MASECZKI, A BYŁ WCZEŚNIEJ POSZUKIWANY! ZOSTAŁ ZATRZYMANY!

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 41 –latka, poszukiwanego na podstawie trzech nakazów wydanych przez miejscowy sąd. Mężczyzna nie zgłosił się w wyznaczonym terminie do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafi do aresztu.

W miniony poniedziałek ostrowieccy dzielnicowi w trakcie służby pełnionej na terenie galerii handlowej zauważyli mężczyznę niestosującego się do obowiązku zakrywania ust i nosa. W trakcie interwencji wyszło na jaw, iż 41 –latek jest poszukiwany na podstawie trzech nakazów wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim do odbycia łącznej kary 9 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił prosto do aresztu śledczego. Natomiast za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

W tym dniu Ostrowieccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali jeszcze trzy inne osoby poszukiwane, które zgodnie z dyspozycją sądu trafiły już do jednostek penitencjarnych.

Opr. RD

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


Spędzi 4 miesiące za kratkami za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

OSTROWIECCY POLICJANCI ROZDAWALI ODBLASKI PIESZYM I ROWERZYSTOM