w

Spędzi 4 miesiące za kratkami za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj ostrowczanie byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez ostrowiecki sąd. Jako pierwszy w ręce mundurowych wpadł 49-latek, który musi w więziennej celi odbyć karę 30 dni pozbawienia wolności. Natomiast drugi z mężczyzn w wieku 41-latek najbliższe 4 miesiące spędzi za kratkami za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Wczoraj kwadrans przed godziną 10.00 ostrowieccy dzielnicowi podczas pełnionej służby w jednej z miejscowych galerii zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Ponadto przemieszczał się on po obiekcie nie mając zasłoniętych ust i nosa. Mundurowi natychmiast podjęli decyzję o jego zatrzymaniu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 49-latek w wyznaczonym terminie nie stawił się do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary. Mężczyzna w więziennej celi za popełnione wykroczenia musi odbyć karę 30 dni pozbawienia wolności. Mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany i trafił prosto do aresztu śledczego. Natomiast za popełnione wykroczenie dotyczące niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa mężczyzna został ukarany mandatem.

Kolejno ostrowieccy kryminalni na terenie naszego miasta zatrzymali poszukiwanego 41-latka. Mężczyzna również był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego za kratkami spędzi on najbliższe 4 miesiące.

Opr.EW

Mając blisko promil alkoholu jechał autem przez Aleje 3-go Maja.

NIE MIAŁ MASECZKI, A BYŁ WCZEŚNIEJ POSZUKIWANY! ZOSTAŁ ZATRZYMANY!