w

69-latek posiadał 300 gramów marihuany! Grozi mu do 10 lat!

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 69-latkowi zatrzymanemu przez ostrowieckich kryminalnych. Policjanci zabezpieczyli przy mieszkańcu gminy Bodzechów 300 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Jeszcze dzisiaj mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed prokuratorem.

Ostrowieccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 69-letniego mieszkańca gminy Bodzechów. Stróże prawa od pewnego czasu podejrzewali, że mężczyzna może mieć związek z narkotykowym procederem. Wczoraj po zebraniu materiału dowodowego funkcjonariusze zapukali do drzwi jego mieszkania. W trakcie wykonywanych czynności ujawnili i zabezpieczyli na terenie posesji należącej do mężczyzny 300 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Nielegalny towar trafił do dalszych badań laboratoryjnych, a jego właściciel do policyjnego aresztu. Dzisiaj 69-latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed prokuratorem.
 
Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków mieszkańcowi gminy Bodzechów grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr.EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


Miejski Dzień Seniora z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk

Doszło do zatrzymania 49-latka miał do odbycia karę 2 dni pozbawienia wolności.