w

33-latek zatrzymany za kierowanie gróźb karalnych!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali w ciągu dwóch dni trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Zgodnie z dyspozycją poszukiwani trafili już do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasłużone kary.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania w miniony poniedziałek zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Bodzechów. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie gróźb karalnych. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Z kolei wczoraj jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych wpadł 36-latek z terenu naszego miasta. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją sądu ma on do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Drugim z zatrzymanych poszukiwanych mężczyzn okazał się 65-latek. Jak ustalili policjanci ostrowczanin musi pożegnać się z wolnością na 1 rok za dokonaną kradzież. Był on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Przypominamy, że na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób okrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Można dowiedzieć się tam między innymi jak nazywa się poszukiwana osoba, jak wygląda i jakiego dopuściła się przestępstwa.

Pamiętaj! Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych .

Opr.EW

Źródło: KPP Ostrowcu Świętokrzyskim

Razem można więcej. Gmina Ostrowiec Świętokrzyski wspólnie z gminą Bodzechów wspierają drogową inwestycję powiatu!

Ostrowczanin wsiadł za „kółko” mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie!