w

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja podziękowały za lata pracy kolejnemu pracownikowi

W siedzibie Miejskich Wodociągów i Kanalizacji odbyło się spotkanie, które było okazją do przekazania podziękowań za lata pracy odchodzącemu na emeryturę Zdzisławowi Markowi Potockiemu, który przepracował w spółce 27 lat. W tym czasie zawodowo realizował się  na różnych stanowiskach, od lat piastując odpowiedzialne funkcje w strukturach Wydziału Ujęć Wody. Przez lata udzielał się również w ostrowieckiej przestrzeni społecznej. Jako radny kilku kadencji reprezentował w Radzie Miasta interesy mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.

Słowa podziękowania za wkład w budowę marki spółki oraz Ostrowca Świętokrzyskiego przekazali prezydent miasta Jarosław Górczyński oraz prezes MWiK Artur Łakomiec.

– Miejskie Wodociągi i Kanalizacja to jedna z najlepiej ocenianych spółek gminnych. To od codziennej pracy zatrudnionych tu osób zależy komfort życia ostrowczan. Pana sukcesem jest dobre funkcjonowanie zakładu, który dostarcza wodę do ostrowieckich domów i instytucji. Dziękuję za odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków. Doceniam również Pana zaangażowanie w życie miasta – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński.

Wjechał do przydrożnego rowu, po wyjściu z auta oddalał się z miejsca zdarzenia

Park Miejski w jesiennym wydaniu