w

Rawka od Nowa do 6 września

Letnie baseny zewnętrzna „Rawka od Nowa” w sezonie 2020 będą funkcjonować jeszcze do końca pierwszego tygodnia powakacyjnego miesiąca, a więc do niedzieli 6 września. Na te ostatnie dni sezonu zmienią się jednak nieco godziny otwarcia obiektów przy ul. Mickiewicza 32.

Do końca sierpnia letnie baseny przy Pływalni Rawszczyzna czynne będą według dotychczasowego harmonogramu, a więc udostępniane będę w dwóch turach, w godzinach od 10.00 do 14.30 i od 15.30 do 20.00, z godzinną przerwą na dezynfekcję obiektu. Od 1 do 6 września (włącznie z niedzielą) baseny otwarte będą przez 8 godzin, bez przerwy – od godziny 11 do 19. Bez zmian pozostają ceny wejściówek. Przypomnijmy, że bilety normalne kosztują 12zł, bilety ulgowe i seniorskie 10zł, a wejściówki dla dzieci do lat 3 symboliczną złotówkę. Dostępne są również bilety rodzinne, a szczegółowy cenni można znaleźć zarówno na portalu kasowym basenów, jak i na stronie internetowej www.mosir.ostrowiec.pl.
Uwaga! Dzieci do 10 lat mogą przebywać na terenie basenów zewnętrznych oraz kąpać się wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.

Rowerzyści wykręcili trzecie miejsce dla Ostrowca

Próbował wyjechać z parkingu osiedlowego z 2 promilami w organiźmie! Wpadł w ręce policjantów.