w

Próbował wyjechać z parkingu osiedlowego z 2 promilami w organiźmie! Wpadł w ręce policjantów.

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 39-latek, który wczoraj wpadł w ręce ostrowieckich policjantów. Mężczyzna pomimo swego stanu psychofizycznego wsiadł za kierownicę Alfy Romeo. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami.

Wczoraj kwadrans po godzinie 14.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna w Alfie Romeo próbuje wyjechać z jednego z parkingów osiedlowych w naszym mieście. Na miejsce natychmiast dotarli mundurowi i podjęli interwencję. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierujący to 39-letni mieszkaniec miasta. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy włoskiego pojazdu. Badanie alkomatem wskazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz 39-latkowi za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami.

Apelujemy o zachowanie trzeźwości za kierownicą! Taka jazda może zakończyć się tragedią!

Opr.EW

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Rawka od Nowa do 6 września

Miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu! Został zatrzymany!