w

Poszukujemy 57-letniego Leszka Gawiora, który może mieć związek ze śmiercią 61-letniego mężczyzny

Poszukujemy 57- letniego Leszka Gawiora, który może mieć związek ze śmiercią 61-letniego mieszkańca gminy Morawica. Mężczyzna ostatnio ubrany był w ciemną kurtkę, czerwoną koszulkę oraz długie spodnie. Osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z policją. Mężczyzna może być uzbrojony i niebezpieczny.

Ustalenia odnośnie zdarzenia: W dniu 8 lipca 2020 r. około godz. 14:15 na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który poinformował o odnalezieniu na jednej z posesji w gminie Morawica nieprzytomnego 61- latka, z raną głowy. Mężczyzna po pojawieniu się służb podjął czynności reanimacyjne, które okazały się nieskuteczne. 61- letni mieszkaniec gminy Morawica zmarł. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce szybko ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć 57- letni Leszek Gawior.

Wszystkie osoby, które mają informacje pomocne w ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu poszukiwanego, prosimy o kontakt z numerem alarmowym 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Jarosław Górczyński udzieli pomocy dla dotkniętego nawałnicami Jasła

Policja ujawniła dwóch kierujących, którzy mieli zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych