w

Okłamał policję, że ma chorą matkę❗️

Mężczyzna został zatrzymany w związku z popełnieniem wykroczenia w ruchu drogowym. Swoje zachowanie tłumaczył, iż spieszy się do chorej matki, która jest objęta kwarantanną. Okazało się jednak, że mężczyzna kłamał, chcąc uniknąć kary.

Wczoraj policjanci z ostrowieckiej drogówki na terenie tego miasta podjęli interwencję wobec 32- letniego mężczyzny przejeżdżającego rowerem przez oznakowane przejście dla pieszych. Rowerzysta swoje zachowanie tłumaczył, iż śpieszy się do swojej matki, która jest objęta kwarantanną i się źle czuje. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania matki w celu zweryfikowania wersji przedstawionej przez 32-latka. Kobieta jednoznacznie zaprzeczyła słowom syna, które nie polegały na prawdzie. W związku z wprowadzeniem funkcjonariuszy w błąd co do zaistniałego zdarzenia i podjęciu określonych czynności policjanci sporządzili odpowiednią dokumentację i będą prowadzone czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Po raz kolejny apelujemy!

Bezmyślność, brak rozsądku, ukrywanie prawdy lub wręcz okłamywanie, mogą mieć w tym szczególnym okresie znaczenie dla życia i zdrowia innych osób, w tym służb niosących niezbędną pomoc. Dlatego prosimy o rozwagę, stosowanie się do obowiązujących zasad, a w przypadku interwencji służb – przekazywanie prawdziwych informacji.

Opr. K.S.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Pływalnia Rawszczyzna: ważność kart abonamentowych i bonów podarunkowych

Prezydent Jarosław Górczyński zaprezentował bardzo konkretny program wsparcia dla lokalnej gospodarki program “Bezpiecznik”