w

Pływalnia Rawszczyzna: ważność kart abonamentowych i bonów podarunkowych

Szanowni Państwo, w związku z faktem czasowego zaprzestania z dniem 14 marca br. świadczenia przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim usług dla klientów informujemy, że „aktywność” wszystkich kart abonamentowych Pływalni RAWSZCZYZNA i Bonów Podarunkowych Działu Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji (aktywnych w tym dniu) zostanie przedłużona o okres zamknięcia obiektu. 

W związku z tą wyjątkową sytuacją okres ten zostanie dodatkowo wydłużony o kolejne 30 dni.


Przypominamy, że na podstawie kart abonamentowych Pływalni Rawszczyzna można korzystać zarówno z usług świadczonych na basenie krytym, w Dziale Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji a w sezonie letnim także na basenach zewnętrznych.


Przerwę w świadczeniu usług wykorzystujemy na wykonanie niezbędnych prac porządkowych i konserwacyjnych. Przygotowujemy nasze obiekty do ponownego otwarcia mając nadzieję na jak najszybsze udostępnienie ich Wam.


O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim będziemy Państwa informować na łamach lokalnych mediów i na naszej stronie internetowej http://mosir.ostrowiec.pl/.


W przypadku wątpliwości szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 41 2674101, 41 2674104, 41 2674105.

Kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim (30.03)

Okłamał policję, że ma chorą matkę❗️