W ręce ostrowieckich stróżów prawa wpadł 45-latek. Mężczyzna mając ponad 2,5 promila alkoholu wsiadł za kierownicę swojego volkswagena i spowodował kolizję. Teraz ostrowczanin odpowie przed sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj, kilka minut po godzinie 20:00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego kierującego. Do zdarzenia […] Więcej