w

KOLEJNE AUTOMATY DO GRY ZABEZPIECZONE!

Wczoraj mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych oraz 4700 złotych w gotówce. Ustawodawca za nielegalne prowadzenie tego procederu przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoką grzywnę.

Wczoraj ostrowieccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach prowadzili czynności w jednym z lokali na terenie miasta, w związku z podejrzeniem prowadzenia tam nielegalnych gier hazardowych. Na miejscu ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do wspomnianego procederu oraz pieniądze w kwocie 4700 zł pochodzące prawdopodobnie z przestępstwa. Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 i wysoka grzywna.

Opr. RD

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

25-latek posiadał około 2 gramów marihuany!

Koniec ery węgla i miału w Ostrowcu Świętokrzyskim