w

45-letni ostrowczanin, poszukiwany był od ponad 10 lat!

Policjanci z ostrowieckiej komendy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Jednym z ich zadań jest również zatrzymywanie osób, które poszukiwane są przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 45-letni ostrowczanin, który od ponad 10 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Do ostrowieckiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Dzisiaj efektem takich działań było zatrzymanie kolejnego poszukiwanego. Mężczyzna wpadł w ręce ostrowieckich kryminalnych kilka minut przed godziną 9. 45-letni ostrowczanin poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości od ponad 10 lat. Został on tymczasowo aresztowany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili policjanci, poszukiwany był za uchylania się od obowiązku płacenia alimentów.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Zatrzymany 26-latek, u którego znaleźli ponad 850 gram marihuany!

Miasto sprzedaje działki pod domki jednorodzinne!