w

Poszukiwany jest 50 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego Cezary Król.

Poszukujemy zaginionego 50 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego Cezarego Króla. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 22 września 2023 roku. Tego dnia w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał z nikim bliskim kontaktu.

  • Cezary Król

Rysopis zaginionego : wzrost 175 cm, szczupła sylwetka ciała, włosy krótkie – siwe, nos średni, uszy przyległe, oczy niebieskie. Mężczyzna posiada liczne tatuaże na ciele. W chwili zaginięcia ubrany był w niebieską koszulę w kratę, jasnoszarą bluzę z kapturem, czarne buty sportowe, jeansy w kolorze niebieskie oraz czapkę z daszkiem w kolorze zielonym. Jeśli ktoś posiada wiedzę na temat okoliczności zaginięcia Cezarego Króla bądź zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod nr tel. 47 804 22 05, 47 804 23 82 lub przekazanie informacji pod numer alarmowym 112.

Opr. EW

Źródło KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

44 latek podejrzany o kradzież papieru toaletowego i ręczników z marketu na 650 zł. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości pożegnał się z wolnością na 5 miesięcy.