w

44 latek podejrzany o kradzież papieru toaletowego i ręczników z marketu na 650 zł. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili sprawcę kradzieży. Jak się okazało, 44-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzany jest o kradzież ręczników papierowych i papieru toaletowego. Do zdarzenia miało dojść w drugiej połowie sierpnia tego roku przed jednym z miejscowych marketów. Wartość strat wyceniono na kwotę blisko 650 złotych. Przypominamy, że za kradzież cudzego mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadaną przez siebie informację na temat kradzieży. Do zdarzenia miało dojść w drugiej połowie sierpnia tego roku przed jednym z miejscowych marketów. Jak wynikało z ustaleń stróżów prawa, nieuczciwym klientem miał być 44-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, który wykorzystując chwilową nieuwagę personelu dokonał kradzieży towaru, oczekującego na rozładunek. Łupem ostrowczanina padły ręczniki papierowe oraz papier toaletowy. Łącznie wartość strat została wyceniona na kwotę blisko 650 złotych. Wczoraj 44-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia, do której się przyznał.

Kodeks karny za tego rodzaju przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dominika Karwacka złotą medalistką Mistrzostw

Poszukiwany jest 50 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego Cezary Król.