w

30 -LATEK W RĘKACH OSTROWIECKICH KRYMINALNYCH. ZA JAZDĘ W STANIE NIETRZEŹWOŚCI!

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali 30-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Mieszkaniec gminy Ćmielów za jazdę w stanie nietrzeźwości ma do odbycia w zakładzie penitencjarnym karę 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób ostrowieckiej komendy, zbierali informacje dotyczące możliwego miejsca pobytu 30-letniego mieszkańca gminy Ćmielów. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj ostrowieccy kryminalni namierzyli ukrywającego się 30-latka, który ostatecznie został zatrzymany. Teraz mieszkaniec gminy Ćmielów w odosobnieniu spędzi najbliższe 2 lata. Mężczyzna zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu penitencjarnego.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podejrzany o trzykrotne dokonanie kradzieży elektronarzędzi został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności!

Pożar budynku gospodarczego w Szewnie