w

Świąteczna choinka rozbłysła na rynku w Ostrowcu

Na ostrowieckim Rynku rozpalono świąteczną choinkę. Podczas wydarzenia można było kupić lokalne miody, ozdoby świąteczne oraz wypieki. Świąteczną atmosferę uświetniał występ Formacji Dziecięcej „Kotki Dwa” pod batutą Pani Ewy Goworowskiej oraz św. Mikołaj, który obdarował prezentami najmłodszych.

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego podziękował zebranym na Rynku.

Jestem Państwu wdzięczny za wspólne świętowanie tej wyjątkowej chwili. Rozpoczął się świąteczny okres, który towarzyszyć nam będzie do końca roku – czas ten spędzimy w gronie rodziny, bliskich oraz znajomych. Już teraz warto wykonać parę telefonów, by powiedzieć im kilka miłych słów – powiedział Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński.

Choinka rozbłysła w towarzystwie zimnych ogni po wyrecytowaniu zwycięskiego hasła w konkursie „Hasło, żeby światło nie zgasło” autorstwa Barbary Kaczmarczyk.

By światełko na choince nie zgasło
Musimy wypowiedzieć hasło
Gdy ziemię okrąży smutek
Światełko! Przyjdź na ratunek!

Wkrótce odbędą się kolejne świąteczne wydarzenia. Od 16 do 18 grudnia na Rynku w godzinach 15:00-20:00 odbywać się będzie Kiermasz Świąteczny. 18 grudnia o 15:00 zapraszamy na Spotkanie Wigilijne, a 31 grudnia o godzinie 22:30 na Rynku Miejskim rozpocznie się Spotkanie Sylwestrowe.

Ostrowczanka porysowała pojazd marki Opel. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Początek zasłużonej emerytury Wiesława Wyszkowskiego