w

Zatrzymany za alimenty na 150 dni.

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani na podstawie nakazów wydanych przez ostrowiecki sąd. Wczoraj jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 29-latek, który ma do odbycia karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności. Z kolei dzisiaj rano do grona zatrzymanych dołączył 41-letni dłużnik alimentacyjny. Mężczyzna chciał uniknąć kary 150 dni pozbawienia wolności.

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie naszego miasta 29-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostrowczanin w więziennej celi ma do odbycia karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia.

Drugi z zatrzymanych w ręce kryminalnych „wpadł” dziś rano. 41-latek również poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez miejscowy sąd. Jak ustalili stróże prawa, ostrowczanin najbliższe 150 dni spędzi w areszcie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

27-LATEK KIEROWAŁ POMIMO SĄDOWEGO ZAKAZU

MIAŁ BLISKO „PROMIL” NA ROWERZE!