w

Za jazdę na „podwójnym gazie” w warunkach recydywy został zatrzymany.

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 49-latek, który ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Z kolei drugim poszukiwanym okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższy rok za jadę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy.

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie powiatu starachowickiego 49-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Starachowicach. Mieszkaniec gminy Kunów w więziennej celi ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Drugi z zatrzymanych to 35-latek z terenu gminy Ćmielów. Mężczyzna poszukiwany był od 5 miesięcy na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Do jego zatrzymania doszło na terenie powiatu opatowskiego. Jak ustalili stróże prawa, 35-latek najbliższy rok spędzi w areszcie za jadę na „podwójnym gazie” w warunkach recydywy.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

182 dni w celi za niepłacenie alimentów!

27-LATEK KIEROWAŁ POMIMO SĄDOWEGO ZAKAZU