w

Dzięki policyjnej eskorcie kobieta szybciej trafiła do szpitala!

Policjanci z wydziału ruchu drogowego ostrowieckiej komendy pilotowali samochód, w którym była przewożona kobieta wymagająca pilnej interwencji lekarskiej. Samochodem kierował jej syn, który poprosił mundurowych, aby pomogli mu w dotarciu na miejsce. W takiej sytuacji liczyła się każda minuta. Dzięki policyjnej eskorcie kobieta szybko trafiła w ręce lekarzy.

W minioną sobotę policjanci z ostrowieckiej drogówki interweniowali w niecodzienny sposób. Do patrolu znajdującego się na ul. Zagłoby, około godziny 21.00 podjechało BMW. Po chwili funkcjonariusze dowiedzieli się od kierującego, że przewozi autem własną matkę, która wymaga pilnej interwencji lekarskiej. Mężczyzna mówił, że seniorka ma arytmię serca i traci przytomność! Następnie poprosił stróżów prawa, aby udzielić mu pomocy w pilnym dotarciu do szpitala.

Policjanci natychmiast włączyli sygnały uprzywilejowania radiowozu i ruszyli w kierunku szpitala miejskiego. Bezpośrednio za nimi jechał „pilotowany” samochód z wymagającą pomocy kobietą. Po dotarciu na miejsce seniorka została przekazana pod opiekę medyczną.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Młody ostrowczanin miał 10 gram marihuany. Grozi mu do 3 lat…

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 3-LATKI, KTÓRA SPAŁA W SZAFCE!