w

Spędzi 2 miesiące w areszcie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego!

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani na podstawie nakazów wydanych przez ostrowiecki sąd. Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 39-latek, który ma do odbycia karę 100 dni pozbawienia wolności. Z kolei policjanci z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe 2 miesiące za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, zatrzymali na terenie naszego miasta 39-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostrowczanin w więziennej celi ma do odbycia karę 100 dni pozbawienia wolności za nie stosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Drugi z zatrzymanych poszukiwanych to 38-latek z terenu gminy Kunów. Mężczyzna również był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez miejscowy sąd. Jak ustalili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie 38-latek najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowczanin za jazdę w stanie nietrzeźwości ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności!

Ostrowieccy policjanci zwracają uwagę na przestrzeganie reżimu sanitarnego w sklepach, galeriach i komunikacji miejskiej!