w

Nie płacił alimentów i posiadał materiały wybuchowe! Został zatrzymany.

Wczoraj ostrowieccy kryminalni zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Zgodnie z dyspozycją sądu poszukiwani trafią do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasłużone kary.

Wczoraj jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych wpadł 49-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak ustalili stróże prawa był on poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, wydanych przez sąd. Ostrowczanin łącznie ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów oraz za nielegalne posiadanie materiałów wybuchowych. Drugim zatrzymanym poszukiwanym okazał się 56-letni mężczyzna, który z wolnością pożegnał się na 45 dni. Zgodnie z wydanym nakazem doprowadzenia zatrzymany musi odpokutować w więziennej celi karę za wywieranie wpływu na czynności urzędowe. Tego samego dnia do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 62—letni ostrowczanin. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym również przez ostrowiecki sąd ma on do odbycia karę 4 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie z Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Przypominamy, że na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl znajduje się lista osób okrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Można dowiedzieć się tam między innymi jak nazywa się poszukiwana osoba, jak wygląda i jakiego dopuściła się przestępstwa.

Pamiętaj! Jeśli rozpoznajesz kogoś ze zdjęcia lub jeśli znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej, zawiadom najbliższą jednostkę policji telefonicznie lub dokonaj zgłoszenia wysyłając wiadomość w formie elektronicznej na adres: poszukiwani@policja.gov.pl. Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych .

23-latka z Bodzechowa straciła 11 tys. złotych przez fałszywego pracownika banku!

Miał 5 gram marihuany i 10 gram amfetaminy. Grozi mu do 3 lat…