w

TYMCZASOWY ARESZT I ZARZUT ZABÓJSTWA

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim orzekł dzisiaj o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy 35-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z ostrowieckich osiedli.

W miniony wtorek tj. 21 września br. około godziny 14.40 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie. Z przekazanych informacji wynikało, że ma on znajdować się na klatce schodowej bloku wielorodzinnego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz ratownicy medyczni. Niestety życia 41-latka nie udało się uratować. Wstępne obrażenia wskazywały na to, że do śmierci ostrowczanina mógł ktoś się przyczynić. Dlatego też stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią mężczyzny. Wykonane czynności doprowadziły do zatrzymanie 35-letniego mężczyzny i 32-letniej kobiety. Po zebraniu materiału dowodowego przez ostrowieckich śledczych zarzut zabójstwa usłyszał mężczyzna. Dziś Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na wniosek prokuratora zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu 35-latka na okres 3 miesięcy.

Popełnione przez ostrowczanina przestępstwo zagrożone jest karą 25 lat wiezienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


Jechał motocyklem, miał 2 promile! Wpadł w poślizg!

SMS KWARANTANNA – UWAŻAJ TO OSZUSTWO