w

15 gram marihuany u mieszkańca gminy Kunów!

Wczoraj policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków zabronionych. Stróże prawa zabezpieczyli u mieszkańca gminy Kunów blisko 15 gramów marihuany. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 18.30 na jednej z ulic naszego miasta w ręce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy wpadł 18-latek. W trakcie podjętej interwencji stróże prawa ujawnili przy nim kilka zawiniątek z zawartością suszu roślinnego. Po wstępnej identyfikacji testerem narkotykowym okazało się, że 18-letni mieszkaniec gminy Kunów posiadał blisko 15 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty posiadania środków zabronionych.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Nowoczesny układ komunikacyjny. Krzemienna zwieńczyła dzieło

49-letni ostrowczanin usiłował się włamać na konto bankowe.