w

OSTROWCZANKA ZATRZYMANA ZA POSIADANIE 45 GRAMÓW AMFATEMINY I 15 GRAMÓW MARIHUANY!

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 45-letnią mieszkankę miasta za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 45 gramów amfetaminy oraz blisko 15 gramów marihuany. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Od pewnego czasu policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy przyglądali się 45-latce. Funkcjonariusze podejrzewali, że może mieć ona związek z narkotykowym procederem. W związku z powyższym w miniony wtorek stróże prawa odwiedzili jej mieszkanie. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni zabezpieczyli ponad 45 gramów białego proszku oraz susz roślinny o wadze blisko 15 gramów. Wstępne badania wskazują na amfetaminę i marihuanę.
W mieszkaniu były też dwie nielegalne rośliny. Ostrowczanka trafiła do policyjnej celi. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwa grozi jej teraz nawet do 10 lat więzienia.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Za znieważenie funkcjonariuszy publicznych miał do odbycia karę. Został złapany podczas awantury domowej!

Wyważyli drzwi wejściowe niezamieszkałego domu jednorodzinnego!