w

Za znieważenie funkcjonariuszy publicznych miał do odbycia karę. Został złapany podczas awantury domowej!

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna wpadł podczas awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Był on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Iławie celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariuszy publicznych.

Wczoraj kwadrans przed godziną 21.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta ma miejsce awantura domowa. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Pod wskazanym adresem stróże prawa zastali zgłaszającą. Kobieta oświadczyła, że jej 29-letni konkubent zamknął się w mieszkaniu i nie chce wpuścić jej do środka a ona nie posiada przy sobie kluczy. Pomimo wielokrotnego pukania i nawoływania mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi. W związku z czym policjanci dostali się do wnętrza przez uchylone okno. W trakcie penetracji w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili 29-latka. Podczas jego legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Iławie celem odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności. Ukrywający się na terenie naszego miasta mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, nie spodziewał się, że w takich okolicznościach wpadnie w ręce stróżów prawa. Jeszcze dziś 29-latek trafi do zakładu penitencjarnego.

Kobieta od 4 miesięcy ukrywała się przed organami ścigania!

OSTROWCZANKA ZATRZYMANA ZA POSIADANIE 45 GRAMÓW AMFATEMINY I 15 GRAMÓW MARIHUANY!