w

ZATRZYMANY ZA PASERSTWO

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali wczoraj 40-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Teraz mieszkaniec naszego miasta najbliższe 3 miesięcy spędzi w areszcie za popełnione przestępstwo paserstwa.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Takie osoby bardzo rzadko czekają na funkcjonariuszy w swoich domach. Ukrywając się, zmieniają miejsca pobytu, aby utrudnić lub opóźnić wykonanie czynności karnych lub administracyjnych ze swoim udziałem. Zatrzymywanie osób poszukiwanych często jest poprzedzone długimi i żmudnymi ustaleniami.

Wczoraj kilka minut po godzinie 7, policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili miejsce przebywania osoby poszukiwanej do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. 40-letni ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna musi odpowiedzieć za przestępstwo paserstwa.

POMOC POLICJANTA W DRODZE DO SZPITALA

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NIEWYBUCH PO II WOJNIE ŚWIATOWEJ