w

POLICJANCI Z OSTROWIECKIEJ KOMENDY PO PIERWSZYCH SZCZEPIENIACH

Rozpoczęły się szczepienia policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsze z wielu zaplanowanych szczepień odbyło się w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu. Wspólnie z funkcjonariuszami pierwszą dawkę szczepionki przyjął Komendant Powiatowy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniew Wilk, dając tym samym dobry przykład.

Ruszyła ogólnopolska akcja szczepień służb mundurowych, do której to przyłączyli się również ostrowieccy mundurowi. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim każdego dnia dbają o bezpieczeństwo obywateli naszego powiatu. Od ponad roku wspólnie z innymi służbami są na pierwszej linii frontu w trudnej walce z pandemią koronawirusa. Nie ulega też wątpliwości, że pozostaną tam do samego końca.

Mając powyższe na uwadze z pełną odpowiedzialności, po przyjęcie pierwszej dawki szczepionki do Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu, zgłosili się ostrowieccy mundurowi. Dając dobry przykład, jako pierwszy szczepionkę przyjął Komendant Powiatowy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniew Wilk. Za nim szczepieniom poddali się kolei policjanci. Sukcesywnie planowane są następne szczepienia.

Przypomnijmy, że opracowanie szczepionek przeciw COVID-19, które są bezpieczne i skuteczne, to długo oczekiwany punkt zwrotny w walce z pandemią. Dzięki możliwym szczepieniom jest szansa na powrót do normalności. Dlatego też gorąco zachęcamy wszystkich, aby włączyli się do procesu szczepień.

25-latka zginęła na motorze, jechała w kierunku Ostrowca Świętokrzyskiego

W ramach programu walki z covid-19 do policjantów trafiło 20 pulsoksymetrów!