w

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 43-LATKI ! ZNALAZŁA SIĘ PO 15 MINUTACH!

Szybkie działanie oraz pełny profesjonalizm ostrowieckich policjantów pozwolił wczoraj na odnalezienie zaginionej 43-latki. Poszukiwania kobiety zakończyły się już po 15 minutach od przyjęcia zgłoszenia. Zaginiona została odnaleziona w trakcie patrolu miasta przez Naczelnika Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy nadkom. Mariusza Libudę.

Wczoraj, po godzinie 21:00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 43-letniej mieszkanki miasta. Z przekazanych informacji od męża kobiety wynikło, że w trakcie badań oddaliła się ona ze szpitala miejskiego. Ze względu na stan zdrowia
i wcześniejsze myśli samobójcze istniało realne zagrożenie jej życia. W związku z czym od razu mundurowi rozpoczęli poszukiwania zaginionej kobiety. Po 15 minutach podjęte czynności przyniosły zamierzony efekt. Naczelnik Wydziału Prewencji ostrowieckiej komendy nadkom. Mariusz Libuda podczas patrolu miasta zauważył idącą chodnikiem 43-latkę. Ostrowczanka została odnaleziona w trakcie przyjmowania formalnego zawiadomienia o zaginięciu. Kobieta następnie została przewieziona przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie udzielono jej fachowej opieki.

Dzięki szybkim działaniom i pełnemu profesjonalizmowi kobiecie nic się nie stało.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Jechał w Rudce Bałtowskiej z prędkością 154km/h!!!

Wypadek na obwodnicy Ćmielowa