w

ODNOWIONY KORYTARZ W THM

Zakończył się remont korytarza w budynku Zespołu Szkół Nr 3 czyli popularnym THM. Środki finansowe pochodziły z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, a dzięki nim udało się wymienić drzwi do wszystkich pomieszczeń na parterze, odmalować cały korytarz oraz wykonać lamperię z tynku strukturalnego na całej długości korytarza. Dodatkowo, praktycznie od nowa został wykonany  kantorek woźnych, gdzie wybudowano nowe ściany i wstawiono nowe okienka z parapetem.

Efekty tych prac mogli obejrzeć w dniu wczorajszym Starosta Marzena Dębniak, Prezydent Jarosław Górczyński, Naczelnik Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Mariusz Łata.

Starosta M. Dębniak, dziękując Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu i Radzie Miasta za przekazanie dotacji dla szkoły prowadzonej przez Powiat Ostrowiecki pokreśliła, że szkoła ta, to także znakomita promocja miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, a jej absolwenci są studentami najlepszych uczelni technicznych w kraju. Starosta zapowiedziała również dalszą współpracę z miastem w zakresie inwestycji w tej placówce.

Naczelnik Mariusz Łata także podziękował za wsparcie dla szkoły i wyraził nadzieję, że już niedługo zarówno uczniowie jak i nauczyciele powrócą do pracy w systemie stacjonarnym. Zaprosił również rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły na najbliższy rok szkolny, podkreślając że warto pokładać nadzieję i przyszłość dzieci w tej właśnie szkole.

Wizyta w THM zbiegła się z ogłoszeniem przez miesięcznik Perspektywy rankingu najlepszych techników, w którym Technikum ZS Nr 3 okazało się, po raz kolejny najlepszym w województwie. Stąd też wielkie gratulacje i ciepłe słowa od samorządowców na ręce Dyrektora Tomasza Łodeja, który zaznaczył, że wprawdzie szkoła jest prowadzona przez Powiat Ostrowiecki, ale ogromne wsparcie ma również we samorządzie miejskim, za co należą się słowa wdzięczności.

https://www.ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2021/01/IMG_0287.jpg
https://www.ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2021/01/IMG_0290.jpg

24-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad partnerką!

27-letni ostrowczanin zatrzymany z prawie 10 gramami suszu!