w

23-latek uciekał przed policją!

Wczoraj funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali prawo jazdy 23 -letniemu mieszkańcowi miasta za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie musiał się wytłumaczyć przed sądem.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy w trakcie patrolowania terenu miasta zauważyli osobowego volkswagena, którego kierujący w niebezpieczny sposób prowadził swój pojazd. Gdy funkcjonariusze zawrócili za niemieckim autem, siedzący za jego kierownicą mężczyzna skręcił w boczną drogę. Chwilę później okazało się, że kierujący stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało w wyniku zdarzenia trzeźwy 23 –latek nie doznał żadnych obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej.

Z uwagi na zachowanie kierującego wskazujące na rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci odstąpili od nałożenia mandatu karnego, lecz skierowali wniosek do sądu o ukaranie młodego mężczyzny. 23 –latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.       

Opr. RD

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zakład Usług Miejskich z nowym sprzętem

Jarosław Górczyński: Ostrowiec Świętokrzyski to jedno z nielicznych miast w Polsce bez zadłużenia!