w

NIETRZEŹWY KIEROWCA SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ NA UL. CHRZANOWSKIEGO

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 36-letni ostrowczanin. Mężczyzna, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę swojego osobowego opla i na ulicy Chrzanowskiego spowodował kolizję. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, około godz. 19.30 policjanci z ostrowieckiej komendy zostali wezwani na interwencję na ulicę Chrzanowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z relacji zgłaszającego wynikało, że chwilę wcześniej doszło tam do zdarzenia drogowego. Na miejscu mundurowi ustalili, iż 36 – letni mężczyzna, kierując osobowym oplem wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie posesji. W trakcie interwencji policjanci od razu wyczuli od 36- latka woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że nie powinien on wsiadać za kierownicę. Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy.

Teraz ostrowczanin odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej.

Opr.EW

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Sonda – Czy jesteś za aborcją? (ostrowczanie.info)

Wjechał do przydrożnego rowu, po wyjściu z auta oddalał się z miejsca zdarzenia