w

Prezydent podziękował za lata pracy odchodzącym na emeryturę pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński spotkał się z trzema odchodzącymi na emeryturę pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W lipcu swoją karierę zawodową po ponad czterdziestu latach kończy pracująca na stanowisku głównej księgowej Wanda Lasocka, jej zastępczyni Halina Ostatek oraz odpowiedzialny za zlokalizowaną w różnych punktach miasta infrastrukturę sportową Janusz Czajkowski.

– Państwa kariera zawodowa pokazuje duży szacunek do pracy. – zwrócił się do obecnych Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Minione lata to okres, w którym sumiennie wypełniali Panowie powierzone zadania. W tym czasie wykazywali się Państwo wiedzą i doświadczeniem, z którego korzystali współpracownicy oraz mieszkańcy. Dziękuję za przepracowane lata i wkład w tworzenie ostrowieckiego samorządu. Państwa praca z pewnością przyczyniła się w ciągu minionych dekad do budowy i kreowania marki Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.

Na czas zawodowego odpoczynku Prezydent życzył zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy, oraz spełnienia wszystkich planów, a przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

67-LATKA KIEROWAŁA AUTEM MAJĄC 2 PROMILE ALKOHOLU!

Udana debata na temat przyszłości Ostrowca Świętokrzyskiego! Ostrowiec Świętokrzyski w gronie 53 miast walczy o 40 mln!