w

Zabezpieczono blisko 800 gramów marihuany i ponad 2 kg amfetaminy! Ostrowczanin został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 39-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W sumie zabezpieczono u niego blisko 800 gramów marihuany i ponad 2 kg amfetaminy. Decyzją sądu ostrowczanin został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić może nawet 10 lat więzienia.

Ustalenia policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy doprowadziły w miniony poniedziałek do zatrzymania na terenie miasta 39-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli u ostrowczanina substancje, których posiadanie jest zabronione oraz przyrządy do ich porcjowania. Nielegalne środki trafiły do laboratorium. Wstępne badania testerem narkotykowym potwierdziły, że ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli blisko 800 gramów marihuany i ponad 2 kg amfetaminy.

Dziś Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Teraz za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych ostrowczaninowi może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


30 – lat polskiej samorządności to święto polskiej demokracji

ZATRZYMANE PRAWA JAZDY , PRZEKROCZYLI PRĘDKOŚĆ O PONAD 50 KM/H!