w

KOLEJNE NARKOTYKOWE ZATRZYMANIE W OSTROWCU! 26 LATEK MIAŁ 70 GRAMÓW SUSZU ROŚLINNEGO!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim od pewnego czasu podejrzewali, że 26-letni mężczyzna z terenu naszego miasta może mieć związek z narkotykowym procederem. W miniony piątek w trakcie wykonywanych czynności stróże prawa postanowili sprawdzić posiadane informacje. Okazało się, że ich przypuszczenia były prawidłowe. Podczas przeszukania u 26-latka znaleźli suszu roślinny, elektroniczną wagę oraz kruszarkę. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej. Zabezpieczony susz  poddano wstępnej identyfikacji. Ustalone zostało, że najprawdopodobniej jest to marihuana o wadze ponad 70 gramów. W minioną sobotę ostrowczanin usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Teraz za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych 26-latkowi może grozić teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr.EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


POLICYJNY ROWERZYŚCI CZUWAJĄ NAD BEZPIECZEŃSTWEM

Wypadek na ulicy Żabiej w Ostrowcu Św.