w

Policja eskortowała silnie krwawiącą kobietę do szpitala!

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali w minioną sobotę 57- latka, który kierując osobowym volkswagenem złamał przepisy ruchu drogowego. Jak się okazało w pojeździe znajdowała się 76-letnia kobieta z silnie krwawiącą raną ręką. Mundurowi natychmiast podjęli decyzję o eskorcie i zapewnili potrzebującej pomocy bezpieczny dojazd do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, tuż przed godziną 12:00. Wtedy to policjanci z ostrowieckiej drogówki na ul. Bałtowskiej zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Z relacji 57-letniego kierowcy wynikało, że pośpiech spowodowany jest tym, iż wiezie on swoją 76-letnią matkę do szpitala. Kobieta miała silne krwawiącą ranę prawej ręki, która powstała w wyniku prac z użyciem piły spalinowej. Mundurowi błyskawicznie podjęli decyzję o eskorcie i zapewnili potrzebującej pomocy kobiecie szybki dojazd do szpitala.

Dzięki błyskawicznej pomocy policjantów 76-letnia mieszkanka naszego powiatu szybko i bezpiecznie trafiła do ostrowieckiego szpitala, gdzie udzielono jej specjalistycznej pomocy.

Opr.EW

Źródło KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zarząd Klubu KSZO 1929 dziękuje swoim sponsorom!

Siedem dróg w Ostrowcu remontowanych bez przeszkód!