w

Ponad 40 tysięcy maseczek w Ostrowcu już rozniesionych!

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński skomentował sprawę darmowych maseczek, które miały być rozniesione w ostatnim czasie.

„🔶Jak Państwa informowałem w zeszłym tygodniu zamówiliśmy 55 tys. maseczek, przez tydzień roznieśliśmy ich ponad 40 tysięcy. Pozostałą część rozniesiemy do Państwa, do środy włącznie. Tymczasem zdjęcia w komentarzach mile widziane👍
🔶Myślę, że Państwo rozumieją, że jest to niemały wysiłek dla pracowników Zakładu Usług Miejskich, którzy te maseczki roznoszą. Z tego miejsca serdecznie im dziękuję, tak jak i pracownikom MOSiRu, Urzędu Miasta i oczywiście przede wszystkim wszystkim szwaczkom i szwaczom, którzy uszyli dla nas maseczki ‼️
🔶Na dostarczenie w dalszym ciągu oczekują mieszkańcy m.in.: na osiedlach Gutwin, Kolonia Robotnicza, Piaski-Henryków i Kuźnia oraz inne pojedyncze ulice w zabudowie jednorodzinnej. Również osoby mające mieszkania w zarządzie OTBSu i wspólnot mieszkaniowych. Proszę jeszcze o cierpliwość.
Proszę zgłaszać się telefonicznie pod nr telefonu 412672115 oraz 412672117, będziemy reagować, jeżeli maseczka do Państwa nie dotarła, lub jeśli chcecie zgłosić inną reklamację.
🔶Mam nadzieję, że są Państwo zadowoleni z otrzymanych produktów. Były szyte przez różne ostrowieckie szwalnie więc, co oczywiste różnią się trochę od siebie. Dzięki nim nie tylko wypełniamy wymogi ustawy o przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa, ale również dbamy o swoje bezpieczeństwo i wspieramy lokalne miejsca pracy”

PILNE: Do kiedy będą zamknięte szkoły, żłobki i przedszkola?

Brak nowych zakażeń koronawirusem w województwie świętokrzyskim!