w ,

PILNE: 16-latek uciekł z ośrodka socjoterapii z Ostrowca Św. Matka prosi o pomoc w odnalezieniu syna!


Policja poszukuje 16-letniego Fabiana, który 17 kwietnia uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zrozpaczona matka prosi o pomoc w odnalezieniu syna.

Do ucieczki 16-letniego Fabiana z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim doszło w piątek 17 kwietnia po godz. 10. Fabian wraz z dwoma kolegami wykorzystując chwilową nieuwagę oddalił się z ośrodka w nieznanym kierunku.

Strawa ucieczki nastolatków została zgłoszona na policję. Udało się zatrzymać jednego z nastolatków, lecz nie chciał przekazać informacji o miejscu przebywania Fabiana i kolegi. Zaniepokojona matka 16-latka poprosiła nas o udostępnieniu informacji o jej synu.

Zaginiony to 16-letni Fabian Kolanecki z Lublina. Nastolatek ma 180 cm wzrostu, niebieskie oczy, ciemne blond włosy i duży charakterystyczny pieprzyk na lewym policzku. Każdy, kto widział chłopaka, proszony jest o kontakt z policją lub mamą zaginionego pod numerem: 510348070.

#Źródło: Spotted Lublin #KPPKoronawirus: 242 przypadki zachorowań w regionie

Dwie ofiary śmiertelne koronawirusa w powiecie starachowickim! Kolejny przypadek zakażenia w województwie świętokrzyskim!