w

POLICJANCI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM NAJLEPSI!

Dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim, zakończył się VII Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego.

Po dwóch dniach rozgrywek wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju brał udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcacj podinsp. Andrzej Patrzałek, który wspólnie z  Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego Policyjnych Związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim asp. sztab. Mariuszem Walczykiem oraz sponsorami turnieju wręczył trofea zwycięskim drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, drugie miejsce – funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, trzecie miejsce – reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.        
Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się być Marcin Dynarek z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najlepszym bramkarzem został Michał Maciejski  z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy! 

Opr. K.S.

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


MICHAŁ GRUNT WYPOŻYCZONY DO KSZO

Ostrowiec Świętokrzyski wśród finalistów konkursu Innowacyjny Samorząd 2020