w

KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH OSTROWIECKICH POLICJANTÓW

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 4 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 39 do 76 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 41 i 76-latek. Obaj mieszkańcy naszego powiatu za popełnione przestępstwa mają do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 4 poszukiwanych. Jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych „wpadł” 76-latek. Mieszkaniec gminy Waśniów poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzn za przestępstwo przeciwko rodzinie w więziennej celi spędzi 6 miesięcy. Kolejno stróże prawa zatrzymali 42-latek. Za popełnione wykroczenie ostrowczanin trafił za „kratki” na 30 dni. Był on poszukiwany przez miejscowy sąd. Jako trzeci na listę osób zatrzymanych trafił 39-latek. Miał on do odbycia karę 20 dni pozbawienia wolności również za popełnione wykroczenie. Po opłaceniu grzywny i wykonanych czynnościach mieszkaniec naszego miasta został zwolniony. Kolejno na listę osób zatrzymanych za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego trafił 41-letni mieszkaniec gminy Kunów. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Starachowicach. Teraz w odosobnieniu spędzi on najbliższe 6 miesięcy.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec świętokrzyski

DAŁA SIĘ OSZUKAĆ. UWIERZYŁA „FRANCUSKIEMU ŻOŁNIERZOWI” STRACIŁA 56 TYS. ZŁOTYCH.

Palił ,,skręta’’ na peronie