Foto: player.pl
w

Aktorka z powiatu ostrowieckiego zagrała w serialu Skazana III

Aktorka z powiatu ostrowieckiego, dokładnie z Kunowa – Emilia Wiktoria Buczyńska zagrała jako epizodystka w III sezonie serialu Skazana. Skazaną można oglądać na Player.pl, emisja poprzednich dwóch sezonów była także na antenie TVN. Więcej poniżej!

Nigdy nie wiemy jaki jest scenariusz. Zwykle statysta, epizodysta wie tylko co się dzieje w danej scenie w której gra. To dla mnie też na szczęście element niespodzianki, widzę wątki, później się okazuje co tak naprawdę się tam działo – odpowiada Emilia Buczyńska pytana o to czy zna scenariusz III sezonu Skazanej.

Jaka atmosfera panowała na planie?

Pomimo więziennych, dołujących, momentami agresywnych scen atmosfera była naprawdę ciepła. Czuć było klimat, teksty, przekleństwa, wiadomo, to jest serial o życiu za kratkami, lekko tam nie jest. Jednak dla nas to praca, w którą trzeba się wczuć. Pomiędzy ujęciami każdy chodził uśmiechnięty, zadowolony, były wygłupy i możliwość pogadania z aktorami i produkcją.

Ile było scen z Twoim udziałem?

Nie mam pojęcia, z racji pracy zawodowej nie mogłam być zawsze na planie, na pewno było mnie widać już w pierwszym odcinku, aż miło przyznam szczerze. Jak to dalej będzie, to się okaże w trakcie odcinków.

Czy pamiętasz w jakich scenach zagrałaś?

Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć w jakich dokładnie, było ich trochę. Dla nas są zwykle podobne, albo w celach z rękami za kratami, bądź peronka, czyli wejścia do cel, czasem świetlica. No i oczywiście sceny spacerniaka w prawdziwym więzieniu.

Emilii gratulujemy udziału w ogólnopolskiej produkcji telewizyjnej.

Silne wiatry nad powiatem ostrowieckim

Chciała sprzedać laptopa, straciła pieniądze