w

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali aż troje poszukiwanych jednego dnia

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 64-latek. Ostrowczanin ma do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do wyroku sądowego. Drugi z zatrzymanych to 27-latek, który w więziennej celi za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 15 dni pozbawienia wolności. Jako ostatnia do grona zatrzymanych dołączyła 43-letnia kobieta, która za dokonaną kradzież pożegnała się z wolnością na 103 dni. Więcej poniżej!

Wczoraj jako pierwszy w ręce ostrowieckich kryminalnych „wpadł” 64-latek. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Za niestosowanie się do wyroku sądowego w więziennej celi musi odpokutować karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Kolejno do grona zatrzymanych dołączył 27-latek. Jak ustalili ostrowieccy kryminalni mężczyzna, za popełnione wykroczenie z wolnością pożegnał się na 15 dni. Z kolei 40-letnia ostrowczanka za „kratkami” spędzi 103 dni za popełnione przestępstwo kradzieży. Poszukiwana była na podstawie zarządzenia wydanego przez miejscowy sąd.

Debiut Szkolnego Chóru SMS Ostrowiec w Ogólnopolskim Konkursie [Foto]

ODNALEZIONY MIESZKANIEC GMINY BAŁTÓW