w

Dokonali kradzieży mienia w postaci kosmetyków drogeryjnych o łącznej wartości 4 557,79 zł.

Funkcjonariusze z Wydział d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy, poszukują mężczyzn, którzy w dniu 18 września 2023 roku w jednej z drogerii na terenie Ostrowca Świetokrzyskiego dokonali kradzieży mienia w postaci kosmetyków drogeryjnych o łącznej wartości 4 557,79 zł.

Wizerunek sprawców kradzieży zarejestrowany został przez kamery monitoringu sklepowego a także miejskiego. Jeden z mężczyzn jest szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, dniu zdarzenia ubrany jest w czapkę z daszkiem w kolorze czarnym, koszulkę w kolorze szarym z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, białe buty. Drugi z mężczyzn również jest szczupłej budowy ciała, dniu zdarzenia ubrany jest w czapkę z daszkiem w kolorze czarnym, czarna koszulka z krótkim rękawem z przodu wzory koloru białego, długie czerwone spodnie, buty adidasy czarne, mężczyzna ten posiada lekki zarost, na prawej i lewej ręce na przedramieniu ma tatuaże.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na fotografiach lub posiadają wiedzę na temat powyższej kradzieży, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., osobiście, przy ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod numerami 47-80-42 380, 47-80-42-350. Zapewniamy anonimowość.

Opr. MD

Źródło: KPP w Ostrowcu Św.

POSZUKUJEMY SPRAWCY KRADZIEŻY ROWERU Z POD SZKOŁY

Ważny komunikat ze Starostwa Powiatowego