w

KOLEJNI POSZUKIWANI W RĘKACH OSTROWIECKICH POLICJANTÓW

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 21 do 35 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 21-letni ostrowczanin, który za posiadanie znacznej ilości narkotyków musi „odpokutować” karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniem w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadło 3 poszukiwanych. Jako pierwszy z wolnością na 75 dni pożegnał się 35-latek. Mężczyzna musi „odpokutować” za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez miejscowy Sąd Rejonowy. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 21-latek. Jak ustalili stróże prawa był on również poszukiwany na podstawie  zarządzenia wydanego przez tutejszy sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ostrowczanin za „kratkami” musi spędzić 1 rok i 4 miesiące. Trzecim zatrzymanym okazał się 56-latek. Mieszkaniec gminy Bodzechów miał do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Po opłaceniu grzywny został on zwolniony.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


BADANIE OSTEOPOROZY W PRZYCHODNI RODZINA W OSTROWCU

JEDEN JECHAŁ ZBYT SZYBKO, DRUGI BYŁ NIETRZEŹWY – OBAJ STRACILI PRAWO JAZDY