w

TRZY MIESIĘCZNY ARESZT DLA 21-LATKA

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy wobec 21-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie ponad 145 gramów mefedronu oraz kilku porcji marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 21-latkowi możne grozić kara do10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przypuszczali, że 21-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego może trudnić się narkotykowym procederem. W związku z tym, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego miejscowej komendy w miniony piątek postanowili zweryfikować te podejrzenia. Krótko później potwierdzili oni ustalenia kieleckich stróżów prawa. W trakcie czynności, policjanci zabezpieczyli ponad 145 gramów krystalicznej substancji oraz kilka porcji suszu roślinnego. Wstępnie badania laboratoryjne potwierdziły, że był to mefedron i marihuana. Dodatkowo kryminalni zabezpieczyli gotówkę w kwocie ponad 3 000 złotych.  Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wczoraj 21-letni mieszkaniec Ostrówca Świętokrzyskiego stanął przed obliczem sądu, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Łupem dwójki 19-latków padły rożnego rodzaju kosmetyki

30-LATEK ODPOWIE ZA KRADZIEŻ METALOWYCH ELEMENTÓW Z BUDOWY