w

Kobieta została ujęta przez pracownika marketu na kradzieży!

Wczoraj policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 41-latkę. Kobieta trafiła w ręce mundurowych, zaraz po tym jak została ujęta przez pracownika marketu na kradzieży. Kolejno w trakcie czynności stróże prawa zatrzymali jej 37-letniego wspólnika. Łupem nieuczciwych klientów padły różnego rodzaju artykuły spożywczo-przemysłowe. Wartość strat wyceniono na kwotę blisko 1300 złotych. Dzisiaj przestępczy duet, po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszy zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

interwencję do jednego z miejscowych marketów. Z relacji zgłaszającej wynikało, że pracownik sklepu ujął tam sprawczynię kradzieży. Na miejscu mundurowi potwierdzili, że nieuczciwa klientka przekroczyła linię kas sklepu, nie płacąc za zabrany z półek towar. Ponadto kobiecie miał towarzyszyć mężczyzna, który kilka minut wcześniej opuścił teren sklepu. Ostatecznie dobrze znana z działalności przestępczej para została zatrzymana. 41-latka oraz jej 37-letni partner trafili do policyjnej celi. Łupem rabusiów padły różnego rodzaju artykuły spożywczo-przemysłowe. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę blisko 1300 złotych. Dzisiaj przestępczy duet, po nocy spędzonej za kratkami usłyszy zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności, ale w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

13-letni ostrowczanin może być odpowiedzialny za kradzież

ARESZT DLA SPRAWCY ŚMIERTELNEGO WYPADKU. MIAŁ PONAD 3,5 PROMILA…