w

ZATRZYMANY NA 15 DNI ZA KRADZIEŻ!

Wczoraj ostrowieccy policjanci zatrzymali 4 osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch mężczyzn w wieku 44 i 64-lata trafi do zakładów karnych, gdzie odpokutują swoje winy. Z kolei dwoje pozostałych zatrzymanych po opłaceniu grzywny za popełnione wykroczenia zostało zwolnionych.

Wczoraj jako pierwszy w ręce policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interweniującego wpadł 44-letni mieszkaniec naszego miasta. Jak ustalili stróże prawa, mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Ostrowczanin ma do odbycia karę 15 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie kradzieży. Kolejno ostrowieccy kryminalni zatrzymali 64 – latka również z terenu miasta. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Okręgowy w Kielcach. Miał on do odbycia karę ponad 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu i interesom majątkowym w obrocie cywilnoprawnym.

Tego samego dnia do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączyło jeszcze dwoje ostrowczan, którzy w więziennej celi mieli do odbycia kary kilku dniu pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia. Oboje byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez miejscowy sąd. Zarówno 46-latka jak i 35-latek po opłaceniu grzywny zostali zwolnieni.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

PODEJRZANY O SPOWODOWANIE POŻARU W SZPITALU ZATRZYMANY!

Ostrowczanka chciała sprzedać odzież, a straciła 2000 zł!