w

Policjanci zatrzymali trzy osoby! Trafią do zakładów penitencjarnych.

Policjanci z ostrowieckiej jednostki zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwościowi. Zgodnie z dyspozycją poszukiwani trafią do zakładów penitencjarnych, gdzie odbędą zasądzone kary za popełnione przestępstwa.

Wczoraj jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy, wpadł 22-latek z terenu gminy Ćmielów. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Mieszkaniec gminy Ćmielów w więziennej celi ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

Drugi z zatrzymanych to 32-letni mieszkaniec gminy Bodzechów. Jak ustalili mundurowi z Komisariatu Policji w Ćmielowie, poszukiwany za „kratkami” ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd.

Tego samego dnia do grona zatrzymanych dołączył jeszcze 31-letni dłużnik alimentacyjny. Ostrowczanin został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili stróże prawa, 31-latek najbliższe 14 dni spędzi w areszcie.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowczanka chciała sprzedać odzież, a straciła 2000 zł!

Ostrowieccy policjanci odnaleźli poszukiwanego 86-latka w 40 minut!